No to po kolei...

"Czucie Ciała"

...to ćwiczenie, które często wykonuję na sesjach z klientami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, bo uczy ono bardzo ważnej umiejętności, szczególnie przydatnej w terapii lęku: odczuwania uczuć i emocji w ciele, ZANIM zaczną one wpływać na nasze procesy mentalne i poznawcze. Regularne stosowanie tego ćwiczenia, pozwala także:

 • wyciszyć się, uspokoić i zrelaksować
 • opanować natłok, czy "gonitwę" myśli
 • pobudzić intuicję, wyobraźnię i kreatywność
 • lepiej zrozumieć działanie i wpływ, jaki wywierają na nas myśli

Ćwiczenie to stanowi też dobry wstęp do autohipnozy, pomagając zsynchronizować pracę obu półkul mózgowych i ucząc uzyskiwania stanów transowych w dowolnym momencie.

Trans "Na sen"

Plik, który znajduje się poniżej, zawiera fragment jednej z moich sesji, podczas którego wykonuję z klientką ćwiczenie "Czucie Ciała". Został on jednak opracowany i wzbogacony tak, aby - przy okazji - stanowić też pomocne narzędzie dla osób, cierpiących na bezsenność i inne trudności ze snem. Dlatego zawiera on także:

 • dodatkową ścieżkę dźwiękową, pomagającą wprowadzić mózg z zakres fal Theta (stan pogłębionego relaksu oraz zwiększonej podatności na sugestię)
 • dwie dodatkowe ścieżki, zawierające silne, podświadome sugestie związane z odprężeniem i zdrowym snem
 • kilka innych środków wpływu na podświadome i nieświadome procesy ułatwiające uzyskanie stanu relaksu, odprężenia i snu

Jak tego używać?

Aby w pełni skorzystać z tego ćwiczenia, najlepiej:

 • znaleźć sobie wygodne, ciche i bezpieczne miejsce, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał
 • uśiąść lub położyć się wygodnie, mąjąc dobre podparcie głowy i nie krzyżując rąk ani nóg
 • słuchać go wieczorem, przed zaśnięciem
 • używać słuchawek, które dobrze niwelują poziom hałasu z zewnątrz

Środki bezpieczeństwa

Używaj tego transu wyłącznie w warunkach do tego odpowiednich. Pod żadnym pozorem nie słuchaj go podczas jazdy samochodem lub obsługując jakiekolwiek urządzenia mechaniczne lub elektryczne.

Produkt ten jest w 100 proc. bezpieczny i funkcjonalny tylko, jeśli pochodzi bezpośrednio z tej strony. Dla własnego bezpieczeństwa, korzystaj z oryginalnej kopii tego ćwiczenia. Kosztuje ona tyle, co kawa z ciastkiem, stać Cię na to, więc nie ryzykuj. Nie ponoszę odpowiedzialności za skuteczność i bezpieczeństwo tego produktu, jeśli korzystasz z nieoryginalnej kopii, bo nie mam wpływu na ewentualne modyfikacje i ingerencję osób trzecich w jego integralność.

Jak z tego skorzystać?

Ćwiczenie "Czucie Ciała" i trans "Na sen" kosztuje £4.99 lub równowartość tej kwoty w innej walucie (ok 4 Euro lub 23 pln).

Zupełnie za darmo możesz posłuchać dwuminutowego fragmentu nagrania, aby się przekonać, czy jest to coś, czego szukasz.

Aby mieć dostep do całości, kliknij przycisk "Pobierz całość...". Zostaniesz przekierowany do stony PayPal, gdzie dokonasz płatności, a nastepnie wrócisz do strony, gdzie będzie dosępny link. Ściągnij plik na telefon lub najpierw na komputer, a potem przerzuć na telefon, czy inne urządzenie odtwarzające pliki mp3.

I baw się dobrze, korzystając.

W razie jakichkolwiek problemów, pytań lub wątpliwości, napisz - chętnie pomogę.

POSLUCHAJ FRAGMENTU ZAMKNIJ POBIERZ CAŁOŚĆ £4.99