Co to jest?

Plik, który znajdziesz poniżej to dwie rzeczy w jednej:

 1. Ćwiczenie transowe "Czucie Ciała", którego możesz się po prostu nauczyć, aby stosować je samodzielnie, oraz...
 2. Bezpieczny, wielościeżkowy trans hipnotyczny, który pomaga zasnąć,  ułatwiając głęboki relaks i wypoczynek podczas snu.
 

 

No to po kolei...

"Czucie Ciała"

...to ćwiczenie, które często wykonuję na sesjach z klientami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, bo uczy ono bardzo ważnej umiejętności, szczególnie przydatnej w terapii lęku: odczuwania uczuć i emocji w ciele, ZANIM zaczną one wpływać na nasze procesy mentalne i poznawcze. Regularne stosowanie tego ćwiczenia, pozwala także:

 • wyciszyć się, uspokoić i zrelaksować
 • opanować natłok, czy "gonitwę" myśli
 • pobudzić intuicję, wyobraźnię i kreatywność
 • lepiej zrozumieć działanie i wpływ, jaki wywierają na nas myśli

Ćwiczenie to stanowi też dobry wstęp do autohipnozy, pomagając zsynchronizować pracę obu półkul mózgowych i ucząc uzyskiwania stanów transowych w dowolnym momencie.

Trans "Na sen"

Plik, który znajduje się poniżej, zawiera fragment jednej z moich sesji, podczas którego wykonuję z klientką ćwiczenie "Czucie Ciała". Został on jednak opracowany i wzbogacony tak, aby - przy okazji - stanowić też pomocne narzędzie dla osób, cierpiących na bezsenność i inne trudności ze snem. Dlatego zawiera on także:

 • dodatkową ścieżkę dźwiękową, pomagającą wprowadzić mózg z zakres fal Theta (stan pogłębionego relaksu oraz zwiększonej podatności na sugestię)
 • dwie dodatkowe ścieżki, zawierające silne, podświadome sugestie związane z odprężeniem i zdrowym snem
 • kilka innych środków wpływu na podświadome i nieświadome procesy ułatwiające uzyskanie stanu relaksu, odprężenia i snu

Jak tego używać?

Aby w pełni skorzystać z tego ćwiczenia, najlepiej:

 • znaleźć sobie wygodne, ciche i bezpieczne miejsce, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał
 • uśiąść lub położyć się wygodnie, mąjąc dobre podparcie głowy i nie krzyżując rąk ani nóg
 • słuchać go wieczorem, przed zaśnięciem
 • używać słuchawek, które dobrze niwelują poziom hałasu z zewnątrz

Środki bezpieczeństwa

Używaj tego transu wyłącznie w warunkach do tego odpowiednich. Pod żadnym pozorem nie słuchaj go podczas jazdy samochodem lub obsługując jakiekolwiek urządzenia mechaniczne lub elektryczne.

Produkt ten jest w 100 proc. bezpieczny i funkcjonalny tylko, jeśli pochodzi bezpośrednio z tej strony. Dla własnego bezpieczeństwa, korzystaj z oryginalnej kopii tego ćwiczenia. Kosztuje ona tyle, co kawa z ciastkiem, stać Cię na to, więc nie ryzykuj. Nie ponoszę odpowiedzialności za skuteczność i bezpieczeństwo tego produktu, jeśli korzystasz z nieoryginalnej kopii, bo nie mam wpływu na ewentualne modyfikacje i ingerencję osób trzecich w jego integralność.

Jak z tego skorzystać?

Pobierz plik na telefon lub dysk urządzenia odtwarzającego pliki MP3 i korzystaj do woli. Trans jest także częścią e-book'a "Wszystko o Lęku", który dostępny jest n: www.programy.dominikwaszek.com

 

POBIERZ