Zakup książki uprawnia do 10 proc. zniżki na pierwszą sesję terapii lęku - w gabinecie lub on-line.

Książka ta zawiera wszystko, co o zaburzeniach lękowych i depresyjnych, człowiek na nie cierpiący, wiedzieć powinien. Jest w niej wszystko, co zazwyczaj oferuję podczas pierwszych kilku sesji terapii lęku... plus: dużo więcej. Np:

 

4 ćwiczenia do samodzielnego wykonania, pozwalające rozpocząć samodzielną pracę nad najczęstszymi przyczynami zaburzeń lękowych.

 

5 Kroków - czyli prostą, naturalną i wysoce skuteczną metodę pracy z objawami zaburzeń lękowych, którą stosuję od kilku lat, uzyskując bardzo wysoką skuteczność.

 

3 najczęściej stosowane metody leczenia lęku i depresji, na które możesz się natknąć, szukając dla siebie pomocy – wraz z ich zaletami, wadami i krótką historią ich powstania.

 

Znajdziesz tu również odpowiedzi na kilka ważnych pytań, np.:

  • Czym są neuroprzekaźniki i wychwyt zwrotny?
  • Jak działają antydepresanty?
  • Kiedy psychoterapia pomaga, a kiedy może szkodzić?
  • Czym naprawdę jest depresja i jak sobie z nią poradzić?
  • Diagnozy – jak się je stawia i czy warto im wierzyć?
  • ...i kilka jeszcze innych.

 

Jeśli sam cierpisz na lęki lub depresję, ta książka pomoże ci lepiej zrozumieć, co właściwie ci jest i co możesz z tym zrobić, ułatwiając wybór najlepszej dla siebie formy pomocy.

Jeśli z tymi zaburzeniami boryka się ktoś z twoich bliskich, nauczy lepiej go rozumieć i postępować z nim tak, aby naprawdę mu pomóc.

A jeśli takim ludziom zawodowo pomagasz, pozwoli spojrzeć na ich problemy z innej perspektywy i robić to o wiele skuteczniej.

Myślę więc, że ci się przyda.