Poniżej znajdziesz opinie klientów, którzy zdecydowali się opowiedzieć - niektórzy w formie filmowej, inni pisemnej - o swoich wrażeniach z sesji i efektach, jakie zaobserwowali.

"...Jest to terapia inna niż wszystkie, jakie znałem do tej pory. Bardzo dynamiczna, prosta, czasem śmieszna, czasem irytująca... ale niezwykle skuteczna. (…) Błyskawicznie wyskoczyłem z tej plątaniny myśli, w której bezradnie tkwiłem i wtedy od razu wiedziałem, co zrobić. Potem było już tylko lepiej..."
"...Szczerze polecam Dominika, jeśli dość macie mądrych regułek, suchych kazań i szablonowego podejścia, a przede wszystkim chcecie w końcu poczuć się szczęśliwi..."
"...Dominic is an inspiring therapist with very genuine, professional approach. I have been impressed by his sharpness of mind and charismatic personality. He has been really helpful in understanding myself more deeply and becoming aware of my own blocks..."
"...Od razu po wyjściu z gabinetu czułem się zupełnie inaczej... jakby pełniej w środku. Ta pustka, którą czułem od zawsze jakby nagle odeszła, jakby przestała być ważna. (...) Pierwszą noc nie mogłem spać, usnąłem dopiero nad ranem, ale kiedy się obudziłem, było zupełnie inaczej. Nagle wszystko, czego się przedtem bałem stało mi się jakieś takie obojętne i nie wywołuje już tych uczuć. (...) Od terapii minęły dwa miesiące, udało nam się przeprowadzić i moja żona jest wreszcie zadowolona, ja wreszcie znalazłem pracę za prawie dwa razy więcej i już się nie boję, co będzie. Dzięki raz jeszcze (...)"