Z pomocy on-line korzysta obecnie zdecydowana większość moich klientów. Jest ona równie skuteczna jak ta oferowana osobiście w gabinecie, a przy tym okazuje się o wiele wygodniejsza i tańsza – pozwala choćby zaoszczędzić na kosztach dojazdów. Z sesji on-line chętnie korzystają osoby mieszkające zarówno w Polsce, jak i za granicą, np. w USA, Kanadzie, Australii, czy Europie Zachodniej.

Aby skorzystać z sesji on-line, potrzebujesz:

  • cichego i spokojnego miejsca, w którym możesz być sam i swobodnie rozmawiać. Zadbaj przed sesją, aby nikt nie wchodził, nie pytał, nie podsłuchiwał etc. Obecność osób trzecich podczas sesji (w tym np. dzieci) nie jest przeze mnie akceptowana.
  • stabilnego łącza internetowego o przepustowości min 150 mb/s. Z doświadczenia wiem, że internet mobilny raczej się tu nie sprawdza, a dobrym pomysłem jest zmierzenie parametrów sieci jedną z powszechnie dostępnych aplikacji. Jeśli nie masz takiej możliwości, uprośćmy sprawę: jeśli możesz  swobodnie oglądać filmy na YT to zwykle wystarczy także do przeprowadzenia sesji.
  • kamery oraz mikrofonu dających dobrą jakość obrazu i dźwięku. Będę chciał wyraźnie cię widzieć od klatki piersiowej wzwyż oraz wyraźnie słyszeć twój głos. Kamera musi być ustawiona stabilnie i nieruchomo na wysokości twarzy, konieczne są również słuchawki z mikrofonem.
  • tablety i telefony są OK, ale tylko pod warunkiem, że masz do nich statyw. Opieranie tych urządzeń o książki, naczynia czy inne tego rodzaju przedmioty nie zadziała.

W przypadku sesji on-line istnieje również możliwość korzystania z pakietu 10 sesji za dodatkowo obniżoną cenę – szczegóły znajdziesz tutaj.

Sesje on-line prowadzone są za pośrednictwem komunikatora Skype. Najpóźniej w dniu naszej sesji znajdź mnie tam pod identyfikatorem: hipnoterapialondyn , dodaj do swoich kontaktów i zadzwoń o umówionej godzinie.

Do zobaczenia na łączach.